Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Po cmentarzu włóczą się:
   Hobbicus
   Kuririn
   Mad Hatter
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News
18.VIII.2014link

Ubisoft postanowił przybliżyć graczom informacje na temat miast elfów i krasnoludków :P, by pomóc w dokonaniu wyboru piątego miasta. Na pierwszy ogień poszło miasto leśnych elfów, skąd możecie dowiedzieć się choćby o: krainie elfów - Irollanie, o sprawowaniu władzy i kilka słów o wojskach leśnych elfów. Wszystko opowiedziane przez nekromantę Kaspara.
Ja zaś zapraszam do galerii poniżej, gdzie można zobaczyć przykładowe szkice leśnych elfów z rożnych projektów o MM Ubisoftu.


Żadna z tych grafik nie przestawia jednostek z Heroes 7, a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo. Możliwe, że Ubisoft wykorzysta którąś z nich, możliwe że nie wykorzysta ani jednej. Zobaczymy.
Alamar
Wasze komentarze (12)
18 sie - 19:28

Kastore
Architektura elfiego miasta wcale nie jest zerżnięta od Tolkiena. :P
18 sie - 19:33

Alamar
A Tolkien w ogóle rysował jakieś szkice w swoich dziełach?
18 sie - 19:54

Yogoort
błagam zróbmy wszystko by nie było tych drzewolubów od razu w H7, drzewo się przecież najlepiej nadaje na stylisko topora bojowego albo do zasilania machin parowych w krasnoludzkim mieście a nie by po nim tańczyły jakieś długouche dzieci kwiaty ;)))))))
18 sie - 20:30

Kastore
@Alamar, skrót myślowy. Zresztą, jakbym napisał "Władca Pierścienia", zamiast "Tolkiena" to też na pewno ktoś by się przyczepił. Chodzi mi o ekranizację... bądź jakiś art, w którymś z wydań LotR, o którym nie wiem i który był inspiracją dla Jacksona (szczerze, nie pamiętam, czy w wersji Bakshiego elfia architektura też wyglądała w ten sposób).
18 sie - 20:46

Kodzo19
Kaspar na tym zdjęciu tutaj wygląda normalnie w heroes 5 miał minę jakby miał się pożygać.
19 sie - 08:38
Mad Hatter
@Yogoort bracie trzymam z tobą, spalić lasy w imię postępu, jedne belfry już są i po grzyba drugie belfry.
19 sie - 09:51

Alamar
>>>spalić lasy w imię postępu

Taa... a czym będziecie potem oddychać, smogiem? Poza tym chciałbym zobaczyć pierwszą, lepszą ulewę i co by zrobiła z tymi "postępowymi" osadami, gdyby zabrakło drzew umacniających glebę.

I przypomnę jeszcze takiego jednego czarodzieja, który wyciął drzewa wokół swej warowni "w imię postępu" - dobrze to się dla niego nie skończyło, gdy las zaczął chodzić. ;)
19 sie - 14:45

flapdzak
@Yogoort , @Mad Hatter . Postęp, tak ? :) Widziałeś ostateczną wersję Fortecy ? W którym miejscu przyszłości widzisz ludzi z płonącymi włosami i mieszkającymi w jakiś norach :) Ja wolę STARY DOBRY las elfów
19 sie - 16:22

Yogoort
@flapdzak nie widziałem ani jednej grafiki reprezentującej zamek krasnoludów jaki miałby wystąpić w H7 więc nie mam pojęcia jak ma wyglądać TA wersja "postępu". Dla mnie prawda jest prosta i oczywista jak elfy - to tylko mroczne z Lochu, "zwykłymi, zielonymi" długouchymi jestem już przesycony. Krasnoludy zawsze były i będą moją ulubioną "zmyśloną" rasą, a już totalna esencja tej rasy i najbliższa memu sercu wizja została przedstawiona w świecie Warhammera. Po prostu bardzo bym chciał aby w Herosach 7 pojawiły się własnie w takiej twardej odsłonie, wprowadzając technikę do Ashan.

A co do wizji przyszłości gdzie ludzie mieszkają w norach - to juz się dzieje a w zasadzie nie wiele się zmienia od zawsze - patrz Meksykańskie pueblo czy też ludzie mieszkający w chinach w hotelach robotniczych niczym szczury w klatkach czy też norach, ale to taka mała dygresja do Twojego przedostatniego zdania ;)
19 sie - 17:55

Eruanno
Grafika z podpisem "sowa" i drzewiec - rewelacja jak dla mnie. Gdyby nie twarz elfa z materiałów promocyjnych H7 też by mi się podobał. Mam cichą nadzieję, że pójdą w tym kierunku.
23 sie - 14:33

gryfheroes6
nareszcie... po wielkiej nieobecności w H6 wracają! Wolałbym, aby kampanie z elfami wydaliby wcześniej jako DLC, coś jak Cienie Mroku
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-19 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Heroes VII". Redakcja, kontakt