Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Po cmentarzu włóczą się:
   Hobbicus
   Kastore
   Kuririn
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News

W czwartym odcinku historii o sześciu rodach i ich przywódcach, próbujących się wzajemnie powybijać, poczytać możemy o przebiegu działań wojennych ich armii wraz z całym zatrzęsieniem nazw geograficznych i epizodycznych postaci. Niektóre z nich nawiązują do Might & Magic X, jak zatoka Tirya lub historia Lorda Kilburna. I jak na każdy odcinek każdej szanującej się "gry o tron" przystało, nie obejdzie się bez ofiar śmiertelnych.

Acid Dragon
Wasze komentarze (3)
7 paź - 18:56

Zehir-12
Trochę się już pogubiłem w tej historii :P
7 paź - 19:34

Górski
Nie tylko ty :P
7 paź - 19:54

Nicolai
Historia w dużym skrócie dla tych, którzy się w tym pogubili:
- Cesarzowa zginęła, a jej jedyny następca zaginął.
- Zwołano konklawe, które miało rozstrzygnąć co zrobić z tym fantem, ale nic z tego nie wyszło, bo zebrani się pokłócili, a przewodniczącymi tym gremium Aniołami zajęli się skrytobójcy (czego się spodziewaliście po autorach Assassin's Creed?), ale było jeszcze w miarę spokojnie.
- Dopiero zabicie drobnego urzędnika rozpoczęło Grę o Tron. Spalono całe miasto i zaczęła się masowa histeria.
- Charty i Jednorożce zaczęły się ze sobą ścierać. Gryfy wsparły Jednorożców, a Byki korzystając z okazji zaatakowały Księstwo Gryfów. Reszta na chwilę obecną nie włączała się w konflikt.
- (...)
- Iwan Cesarzem.
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-19 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Heroes VII". Redakcja, kontakt