Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News
Trzy pomniejsze informacje z ostatnich kilku dni. Pierwsza dotyczy biografii Kentego, zbrojmistrza Iwana i ostatniego członka jego rady z tych, których widzieliśmy w intro (do znanej czwórki dołączą teraz delegaci Sylvanu i Lochu). W przetłumaczonej wersji artykuł znajdziecie tu:
Po drugie, Ubisoft zamieścił wywiady z uczestnikami paryskiego M&M Day oraz podobnej imprezy w USA (która z jakiegoś powodu nie została w
ogóle nagłośniona). Generalne wrażenia odnośnie Twierdzy i samych imprez są pozytywne, a odnośnie dwóch map kampanii mieszane (wskazujące pierwszą mapę jako zbyt "oskryptowaną", lecz chwalące drugą). Kilka osób wyraziło też negatywne zdanie o systemie rozwoju bohatera.

Na koniec zamieszczono też dwa zdjęcia figurki Iwana z przyszłej wersji kolekcjonerskiej gry. Czy warto będzie ją mieć? Oceńcie sami.
Acid Dragon
Wasze komentarze (6)
9 kwi - 10:16

Yogoort
jestem zagorzałym wrogiem takich bzdurnych figurek do łapania kurzu dodawanych do edycji kolekcjonerskich. Jak już chcą coś klimatycznego dać związanego z grą to mogli by dodawać np replikę miecza, klimatyczny kufel coś na zasadzie http://netdna.coolthings.com/wp-content/uploads/2010/03/warhammer1.jpg , albo jakaś bluza np.
9 kwi - 10:26

Alamar
...pluszaka Cabira
9 kwi - 11:48

Drwal
Zgoda, natomiast figurki wyglądają naprawdę na porządne i dopracowane. Spodziewałem się szczerzę mówiąc jakiegoś chińskiego gówna.
9 kwi - 13:07

Elliv
Figurka bardzo ładna, ale to źle wróży cenie edycji kolekcjonerskiej.
Czy to są dwie figurki? Czy Ivan będzie miał wymienianą głowę? A może to wdzianko na głowe jest gumowe?
9 kwi - 13:12

Giltos
Będą chyba dwie wersje
9 kwi - 13:37

Alamar
To chyba ta sama i jedna figurka ze zdejmowalnym hełmem.
Cena edycji kolekcjonerskiej (z figurką) w tej chwili wynosi ok. 400 zł choć można znaleźć oferty i za 330 zł.

Osobiście poczekam na normalniejsza edycję kolekcjonerską w rozsądniejszej cenie... oczywiście jeśli Heroes 7 okaże się warta zakupu.
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-19 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Heroes VII". Redakcja, kontakt