Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News
No i doczekaliśmy się czterech pancernych z Lochu. Poza jedną nową bohaterką, pozostałą trójka wydaje się całkiem znajoma...
Dla przypomnienia herosi poprzednich frakcji: Przystań, Akademia, Nekropolia, Twierdza i Las.

ASHBETH
Rasa: Mroczna Elfka
Przynależność: Moc
Klasa: Szachraj
Specjalizacja: Odkrywca - Bohater rozpoczyna grę z umiejętnością Eksploracja i zdolnością Logistyka.
BiografiaSrebrnowłosa Ashbeth (Harmonia Smutku), żona obiecującego elfiego szlachcica, nigdy nie potrafiła znaleźć swojego miejsca na dworze króla Arniela. Jej ulubionym tematem były plotki o Tuidhanie, zbuntowanej Królowej Tarladu, skandalizującej postaci w tamtych czasach. Ta fascynacja z czasem przerodziła się w obsesję. Ashbeth, po odsunięciu się od własnej rodziny, postanowiła zdradzić swój lud i przyłączyć się do mrocznych elfów podczas Dni Łez Ognia, a ostatecznie podążyła za nimi podczas ich wygnania pod ziemię.
DARKSTORM
Rasa: Minotaur
Przynależność: Magia
Klasa: Mroczny Prorok
Specjalizacja: Dowódca Minotaurów - Zwiększa produkcję Minotaurów i Minotaurów Strażników o 1.
BiografiaDarkstorm, gdy był jeszcze niewolnikiem w mieście Al-Rubit, dopilnował, aby nikt nie był świadom jego magicznych zdolności. Pod maską posłuszeństwa wykorzystywał wszelką okazję, by obserwować swych czarodziejskich panów, z wolna przyswajając sobie ich fach. Gdy tylko nauczył się wystarczająco wiele, zamordował ich za pomocą magii, którą wg nich nie potrafił się posługiwać. Reputacja Darkstorma wyprzedza go niczym ciemne chmury przed nadejściem burzy, a on sam ostatnio zawitał do Ygg-Chall, by poprowadzić swych braci minotaurów.
YESHTAR
Rasa: Mroczna Elfka
Przynależność: Moc
Klasa: Mroczne Ostrze
Specjalizacja: Gladiator(ka) - Bohater rozpoczyna grę z +2 do Mocy.
BiografiaYeshtar (Czarny Szept) jest mistrzynią zabójców i przyjmuje tylko jedną formę zapłaty: odłamki snów. Nieważne czy smutne czy radosne, podejmie się zabójstwa, jeśli klient jest gotów podzielić się z nią najczystszymi i najsilniejszymi uczuciami, które Yeshtar następnie krystalizuje do swojej kolekcji. Jest lojalna dla swego obecnego pracodawcy, lecz nigdy nie zdradzi jego imienia. Jeśli chodzi o jej ostateczny cel, nawet jej klan nie mógł z niej wydrzeć tego sekretu. Niektórzy twierdzą, że zabija w ten sposób czas, aż nadejdzie moment, w którym będzie mogła wypełnić obietnicę złożoną martwej królowej Tuidhanie.
SINITAR
Rasa: Mroczny Elf
Przynależność: Magia
Klasa: Czarownik
Specjalizacja: Specjalista Many - Bohater rozpoczyna grę z umiejętnością Magia Pierwotna i zdolnością Odnowienie.
BiografiaBezgraniczna ambicja i całkowity brak skrupułów Sinitara (Czarnego Ducha) czyni z niego zabójczego przeciwnika. Jednak to jego zdolność do regeneracji energii duchowej, która pozwala mu na rzucanie czarów, gdy wrogowie dawno ją wyczerpali, czyni go wyjątkowym nawet pośród czarowników z Ygg-Chall. Sinitar nie boi się nikogo... poza może swoją znienawidzoną rywalką, Eruiną. Ostatnim razem, gdy skrzyżowali swe ścieżki, Sinitar ocalał tylko dzięki straszliwej umowie zawartej z czarnymi smokami - umowie, która zebrała straszne żniwo na jego ciele i umyśle.
Alamar
Wasze komentarze (14)
17 sie - 17:46

Nicolai
Azbest: Czytam bios i oczom nie wierzę, pierwsza w historii MM lesbijka :P Jeszcze wyjdzie na to, że wojna domowa u Elfów wybuchła tak naprawdę przez to, że Tuidhana odbiła Arnielowi jego ulubioną dworzankę :P Co do specjałki to widzę, że Marzhin (to on to pisze, prawda?) naśladuje najlepsze wzorce z H3 i nawet nie zasugerował w opisie postaci tej umiejki :P

Darkstorm: Stary znajomy (z H3) powrócił, ale czemu specjalizuje się w Minotaurach? Od tego był Dace, to raz. A dwa... Bohater Magii nie pasuje na dowódcę Minosiów, zwłaszcza jeśli bios sugeruje zacnego maga, a nie sprawnego wojskowego.
PS. Czemu on wygląda jak Bestia?
http://images.vcpost.com/data/images/full/40163/beauty-and-the-beast.jpeg

Yeshtar: A tę panią znamy z H6. Z biosa mamy mistrzowską zabójczynię i kolekcjonerkę kryształów wspomnień. Co mamy w specjałce? Asasynów? Kryształy? Jakiś czar związany z pamięcią? Nie... +2 do Mocy.

Sintar: Ktoś chyba gra na sentymentach, bo 3/4 Bohów Lochu jest z odzysku. Sintara znamy z H5, gdzie jego szramy były zasygnalizowane, ale nie widzieliśmy ich. Teraz nam je pokazali w pełnej krasie i wygląda dosyć obleśnie. Co do biosu to nie wiem po kiego grzyba wspominali o Eruinie. Jakoś nie rozumiem tego powiązywania na siłę Bohów. A specka? Nie wiem po kiego grzyba zmieniali w stosunku do H5.
17 sie - 18:57

Kammer
Sinitar, Nikoś, nie Sintar. :P
A jego umiejkę zmienili pewnie dlatego, że w H7 Loch nie ma zdolności rasowej wzmacniającej silę zaklęć ofensywnych.
17 sie - 19:02

Alamar
Yeshtar i jej odłamki snów to historia z MMX.
Z kolei historia "miłości" Sinitara do Eruiny jest opowiedziana w scenariuszu z Heroes 5 o wyspie Inshanost.
17 sie - 19:20

pawllo
Super, że Darkstorm powraca. To mój ulubiony bohater Lochu z Heroes III. Reszta boterów też jest ok :)
17 sie - 19:39

Hubertus
ta Ashbeth jest podobna do Heleny von Grossberg z Princess Sissi cartoon ;p http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20131204015602/princess-sissi/images/0/08/Helena_Grossberg.png
17 sie - 19:54

Alamar
Princess Sissi?
Hubertus, co Ty oglądasz? O_o
17 sie - 20:02

Minastir
Jak zwykle specjalizacje to jakaś tragedia ...
17 sie - 21:05

Hubertus
@Alamar ten serial oglądałem w podstawówce ;p wiem, że brak różowych włosów obniża jego rating, ale nic na to nie poradzę xP
17 sie - 21:47

Nicolai
@Kammer: Co mnie poprawiasz? Od tego jest Alamar :P A co do specjałki to chodziło mi o uogólnioną na wszystkie czary wersję.
@Alamar: Z Yeshtar jeszcze się zapoznam, bo na coś te CDA kupiłem, a o Sinitarze na śmierć zapomniałem :P
@Hubertus: Tylko winny się tłumaczy xD
17 sie - 23:50

Lord Baffourd
A imię Darkstorma nie powinno czasem brzmieć Darkstorn? W H3 (sprawdziłem) kończy się właśnie na "n". Wiem że Darkstorm przez "m" jest bardziej logiczne, ale moje pytanie w związku z tym - w H3 była pomyłka czy był to zamierzony zabieg?
17 sie - 23:57

Nicolai
@Up: Dobre pytanie, tylko ciężko znaleźć kogoś kto byłby w stanie na nie odpowiedzieć. W każdym razie w H7 mamy DarkstorMa :P
18 sie - 09:03

Alamar
1. A jak się ów byczek zwał w HoMM4? ;)
2. Gracze i tak zawsze nazywali go Darkstormem.
3. Patrz Solmyr w H2, H3, H4 i H5. ;)
18 sie - 12:15

Lord Baffourd
Sprawdzone. W H4 był DarkstorMem. Zatem było to najpewniej "palczaste omsknięcie klawiaturowe" w trakcie tworzenia H3.
18 sie - 22:03

Eggyslav
Ashbeth-Azbest.... Skisłę..... XD
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Heroes VII". Redakcja, kontakt