Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News
Dawno nie mieliśmy żadnego niusa o Heroes VII. Nie znaczy to jednak, że gracze kompletnie zapomnieli o tej części. Wręcz przeciwnie, grupa oddanych fanów pracowała w pocie czoła, żeby naprawić aspekty rozgrywki, które z racji zakończenia wsparcia już nigdy się nie doczekają się oficjalnej łatki.

Wszystkich poprawek nie sposób wymienić, bo jest ich zbyt wiele, dlatego odsyłamy do pełnej listy w języku angielskim. W telegraficznym skrócie: twórcy skupili się na błędnym działaniu zdolności i czarów. Ponadto dodali kilka usprawnień od siebie, jak możliwość zatruwania Nieumarłych czy podwójny atak dla Starożytnego Drzewca, co z pewnością wzbudzi dyskusje.

Patch jest dostępny do pobrania w naszym Skarbcu:
Fanowska Łatka do H7
Nicolai
Wasze komentarze (11)
12 wrz - 19:26

Nicolai
Nigdy nie zrozumiem czemu twórcy fanowskich łatek psują je autorskimi wstawkami? Naprawili kilkadziesiąt problemów z działaniem efektów - świetna sprawa. Arbitralnie zwiększyli moc Death Strike - no i w tym momencie podzielili fanów.
12 wrz - 19:28

Andruids
Jest też wersja simple - poprawia same błędy, nie dodaje nic nowego ani nie ingeruje w balans.
12 wrz - 19:30

Kammer
Dlatego też, Nikoś, wypuszczono dwie wersje:
- full: poprawki + nowe bajery, co wrzuciłem do Skarbca;
- simple: same poprawki: https://www.moddb.com/mods/unoffical-community-mod-ucp/downloads/ucp-release-11-simple-version

Uważam, że mody to nie tylko poprawki, ale też i rozwój, więc wrzuciłem bogatszą wersję. Zresztą w info w Skarbcu jest link, gdzie można się dowiedzieć co i jak. :P
12 wrz - 20:57

Andruids
"Ideał" : D
Uwielbiam tytuł tego niusa.
12 wrz - 22:04

Nicolai
A teraz weszło "Copernicon, czyli przykryć ideał" :P
13 wrz - 20:25

Alistair
I to są dobre wieści, bo tak powinno być. Wersja tylko poprawiająca błędy i wersja z dodatkami, jeśli je ktoś wprowadził.
13 wrz - 20:34

Alistair
A nie można było do Skarbca dać obu wersji? Minuta więcej roboty. Zresztą, zrobiłem po swojemu i ściągnąłem od razu obie wersje, nie będę musiał potem szukać. A poza tym, ktoś wie czy to działa z samą podstawką?
13 wrz - 21:22

Kammer
Vox populi, vox Dei, enjoy: http://www.vault.acidcave.net/file.php?id=592

Na stronie moda pisze "You can also possess only the main game or only the add-on.", więc można wnioskować, że zadziała też z samą podstawką.
14 wrz - 15:04

Antalyan
@Nicolai
The issue with Death Strike is not any change but fix. The Death Strike dealt 300% damage although the tooltip claimed it should be only 200%, it was a calculation mistake in the game files.
18 wrz - 13:03

Kurek
No nareszcie jakaś dobra łatka, szanuję za opcję bez nowego contentu.
20 wrz - 23:17

anonim1233
Mam nadzieję, że pojawią się jeszcze kolejne patche.
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-23 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Heroes VII". Redakcja, kontakt