Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB

Mapa PrzygódTartak

Tartak w Heroes 7 jest, jaki każdy widzi. Wrzucamy kłodę drewna, a otrzymujemy wykałaczkę. Magia!

Kopalnia Rudy

Aż chce się zakrzyknąć jedno: THIS! IS! ASHAN! ;P

Kopalnia Złota

Jak widać, w Ashanie roku 853 RSS kopalnie złota stylizowane są na Złoty Tron Imperatora Ludzkości.

Kryształowa Grota

Kryształy Smoczej Krwi - krew samych Smoczych Bogów, która została przelana nad Ashanem podczas Wojen Stworzenia. Ich moc jest wszechstronna i niezrównana. Są wykorzystywana w wielu magicznych budowlach i pozwalają hodować magiczne stworzenia.
Kryształy wydobywa się z dość rzadko występujących Kryształowych Grot.

Siedlisko Księżycowego Feniksa?

Krater z Meteorytem

Gwiezdne Srebro - jest lekkim i niezwykle wytrzymałym metalem, który spadł z nieba podczas Ery Mitycznej. Ten srebrzysty materiał, wydobywany z Kraterów Meteorytowych, emanuje błękitnymi refleksami. Jest najbardziej ceniony przez elfy, który wykuwają z niego swe eleganckie, lecz twarde kolczugi, zabójcze miecze, sztylety czy ostrza włóczni oraz groty strzał. Gwiezdne Srebro jest też poszukiwane przez czarodziei, którzy powszechnie stosują je do produkcji tytanów.

Czemu "dar niebios" akurat musiał trafić w moją chatę?

Czeluść ze Stalą Cienia

Stal Cienia - jest magicznym metalem o tajemniczym pochodzeniu, znajdowanym w najgłębszych czeluściach Ashanu. Legendy wspominają, że pojawiła się wtedy, gdy Bezimienni zniknęli z Ashanu i że to oni stworzyli ten dar - lub przekleństwo - z własnej krwi dla tych, którzy w przyszłości będą poszukiwać ich starożytnych podziemnych miast.
Stal Cienia jest zadziwiająco twarda i łatwo podatna na zaklinanie magią, co czyni ją dobrym wyborem na zbroje i tarcze. Nie dziwi więc, że mroczne elfy i krasnale wybierają ją na swe wyroby.
Czeluście Stali Cienia są z oczywistych powodów dużo rzadsze na powierzchni, niż w podziemiach.

Solarium Mrocznych Elfów: Nabądź kolor purpury w 1 godzinę!

Krwawa Kuźnia

Smocza Stal - jest to stop, stworzony przez Krwawych Kowali, starożytny zakon niegdyś wygnany ze Świętego Imperium. Owo połączenie Kryształów Smoczej Krwi i żelaza przybiera niespodziewany czerwony odcień podczas łączenia. Ten proces jest skomplikowany i tylko krwawi kowale potrafią go dokonać, co czyni ich Krwawe Kuźnie rzadkimi i cennymi miejscami.
Smocza Stal jest łatwa do zaklinania, dlatego jest wyjściowym materiałem dla potężnych broni i pancerzy.

Jeszcze tylko trochę siarki i rtęci i możemy lecieć na księżyc.
© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Heroes VII". Redakcja, kontakt