Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB

Nekromancja


Pozwala po walce wskrzesić część żyjących wrogów jako szkielety (oraz duchy, jeśli bohater posiada mistrzowską zdolność). Ilość ożywionych jednostek zależy od punktów Zdrowia zabitych przeciwników.

Nowicjusz:
Z poległych żywych stworzeń wskrzesza do 20 Szkieletów, które dołączają do armii bohatera po zwycięskich walkach. 4% Zdrowia zabitych żywych stworzeń zostaje zamienionych na Zdrowie Szkieletów.
(ożywia 4% Zdrowia pokonanych - maks. 20 Szkieletów).

Ekspert:
Wskrzesza teraz do 50 Szkieletów Hoplitów zamiast zwykłych Szkieletów. Dodatkowe 4% Zdrowia zabitych żywych jednostek zostaje zamienionych na Zdrowie Szkieletów Hoplitów.
(ożywia 8% Zdrowia pokonanych - maks. 50 Szkieletów Hoplitów).

Mistrz:
Wskrzesza teraz do 100 Szkieletów Hoplitów. Dodatkowe 4% Zdrowia zabitych żywych jednostek zostaje zamienionych na Zdrowie Szkieletów Hoplitów.
(ożywia 12% Zdrowia pokonanych - maks. 100 Szkieletów Hoplitów).

poziom Nowicjusza
Drenaż Many
Bohater odzyskuje 10 Many po zabiciu oddziału żywych stworzeń.
Gnijące Kości
Szkielety i Szkielety Hoplici zadają 1 obrażeń od Magii Ziemi za każde stworzenie w oddziale jednostkom atakującym je w walce wręcz.
Brak Litości dla Grzesznych
Nekromancja wskrzesza również poległe nieumarłe stworzenia.
poziom Eksperta
Oblicze Grozy
Wszystkie wrogie stworzenia otrzymują -15 Morale podczas walki.
Gwiazda Ciemności
Pocisk Ciemności Namtaru trafia dodatkowo wszystkie jednostki wroga wokół celu.
poziom Mistrza
Napływ Duchów
Po zwycięskiej bitwie nekromancja dodatkowo wskrzesza do 40 Banshee za 8% Zdrowia zabitych żywych stworzeń.
Zdolność Arcymistrza
Wieczna Poddaństwo
Ożywia 25% zniszczonych już Szkieletów i Szkieletów Hoplitów z oddziału, gdy zaatakował on i nie został całkowicie zniszczony w trakcie ataku.

Umiejętność rasowa zawsze powinna być priorytetem w rozwoju bohatera, jej zdolności już niekoniecznie, lecz i tak trzeba wybrać 3, by nauczyć się Zdolności Arcymistrza (obowiązkowa).
Ze zdolności warte do jak najszybszej nauki są: Brak Litości dla Grzesznych, Gwiazda Ciemności i Napływ Duchów. Reszta zdolności w dalszej kolejności.
© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Heroes VII". Redakcja, kontakt