Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB

Zaginione Opowieści Axeoth

2015 to rok dwudziestej rocznicy powstania serii Heroes. Aby uczcić dwie dekady strategicznych wyzwań zespół Might & Magic Heroes VII z dumą ma zaszczyt zaprosić was ponownie do krain Iranese na świecie Axeoth, na dwie nowe przygody, do których scenariusze stworzył legendarny pisarz Heroes IV - Terry B. Ray.


Jak już wiecie z naszego streama poświęconego mapom i modom z 9 września, udało nam się wykopać dwa scenariusze pierwotnie napisane dla Heroes IV, lecz nigdy nie zrealizowane w postaci kampanii: Unity oraz Every Dog Has His Day. Znajdziecie tu zarówno wiele znanych postaci, jak i nowe twarze. Te Zaginione Opowieści z Axeoth wreszcie ujrzą światło dzienne w Heroes VII w formie dwóch darmowych kampanii, które zostaną wydane poprzez patche w nadchodzących miesiącach.

Pierwsza z nich pt. "Unity" (pl: "Jedność") zostanie wydana pod koniec 2015 roku. Gracze obejmą dowództwo nad frakcją Akademii w 5 mapach. Fabuła opowiada o postaciach Genevieve Seymour oraz Pherlona, którzy wyruszają w podróż na Strzaskane Wyspy w poszukiwaniu głębszego zrozumienia magii. Genevieve wierzy, że w przeszłości czarodzieje wymuszali na magii nienaturalne podziały w oparciu o żywioły i że musi istnieć inny, lepszy sposób. Jest zdeterminowana, by go odkryć.

Druga kampania pt. "Every Dog Has His Day" (luźne tłumaczenie: "Każdemu Psu Trafi się Kiełbasa") zostanie wydana na początku 2016 r. Gracze obejmą dowództwo nad frakcją Twierdzy w 3 mapach, a konkretnie - wcielą się w rolę barbarzyńskiego bohatera o imieniu Dogwoggle. U szczytu swej "kariery" Dogwoggle był jednym z barbarzyńskich dowódców Kilgora, lecz wkrótce odkrył, że Kilgor był całkiem obłąkany i wiódł świat Enroth ku zniszczeniu. Teraz, gdy Dogwoggle zdołał uciec na Axeoth, zdał sobie sprawę, że jest ścigany przez swych dawnych sojuszników. Okazuje się też, że może być on po części odpowiedzialny za koniec starego świata...


Iranese - jeden z kontynentów świata Axeoth, na którym rozgrywały się kampanie Heores IV.

Oprócz nowych map i historii Zaginione Opowieści Axeoth zawierać będą nowe elementy, które będą mogły być dowolnie wykorzystane przez autorów map:
  • 68 nowych standardowych bohaterów - większość stworzona w oparciu o prace artysty Heroes III i IV, George'a Almonda.
  • 8 nowych bohaterów fabularnych, w tym główni bohaterowie kampanii: Genevieve Seymour, Pherlon oraz Dogwoggle, jak też ich przyjaciele i wrogowie.
  • Kilka ścieżek dźwiękowych pochodzących z Heroes IV na licencji od Roba Kinga i Paula Anthony'ego Romero, które pozwolą odtworzyć zaczarowany klimat Axeoth.
  • Nowe (i stare) artefakty.
  • Oraz - rzecz jasna - niespodzianki!

A na koniec dodajmy też, że poprosiliśmy samego Terry'ego Raya, by opowiedział nam nieco więcej o tych dwóch historiach, jak i o jego doświadczeniach przy pracy nad Heroes IV. Możecie przeczytać o tym tutaj :).

oryginał artykułu
tłumaczenie: Acid Dragon

© 2003-22 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Heroes VII". Redakcja, kontakt