Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News
Zgarniając 66% głosów fanów, elfy i leśne stwory Sylvan z łatwością pokonały krasnoludzką Fortecę (34%). Oznacza to, że Sylvan będzie piątą frakcją w Heroes VII. Zgodnie ze słowami Stephana Wintera z Limbicu, pokonane frakcje nie są przewidziane do przyszłych DLC.
Dodajmy, że w głosowaniu grotowym Sylvan również wygrało, aczkolwiek nieco mniejszą przewagą 60% głosów.

Już niedługo kolejne głosowanie - według pierwotnych zapowiedzi ma to być Loch vs Inferno.
Acid Dragon
Wasze komentarze (22)
12 wrz - 06:22

Morglin
Zaskoczenie żadne, ale trochę mnie dziwi, że podczas głosowania wynik praktycznie cały czas był taki sam...
12 wrz - 08:06

Nicolai
@Morglin: Bo 95% głosów oddano w ciągu pierwszych kilku dni, przez całą resztę czasu wyborów mieliśmy zaledwie fluktuacje.
12 wrz - 08:09

Zehir-12
Nic dziwnego, że wygrały elfy. Ja bym wolał krasnoludy, ale cóż. Niby napisane, że nie będzie nowych frakcji w DLC, ale na 100% będą w jakimś większym dodatku. A jeśli drugie głosowanie będzie takie jak niby ma być, to powinne wygrać demony, bo bo bez nich to trochę nie heroesy. A gdyby w dodatku miały dojść krasnale + loch to by świetnie to pasowało :P
12 wrz - 09:42

Darkem
Ależ oczywiście, że nie pojawią się w DLC, tylko w oficjalnym dodatku (jeżeli HVII sprzeda się wystarczająco dobrze). Wydaje mi się, że Ubi po prostu nie chce dopuścić do podobnej sytuacji jak z niefortunną informacją o miastach w DLCkach do H6.

Szkoda, że w następnym głosowaniu każą nam wybierać wybierać między Inferno a Lochem. Z tych dwóch miast najchętniej zobaczyłbym Sanktuarium ;) (Tylko z innymi elitami, błagam...).
12 wrz - 09:53

Acid Dragon
Z tymi dodatkami to trochę zbytni optymizm. Po pierwsze - dodatków jeszcze nikt nie planuje. Ich ilość i to czy w ogóle jakiś będzie zależeć będzie od wyników sprzedaży podstawowej wersji gry. Poza tym jeśli już, to najprawdopodobniej ponownie byłaby to jedna nowa frakcja, a nie więcej. I z logicznego punktu widzenia zostaje faktycznie tylko jedna - Sanktuarium.
12 wrz - 09:56

AmiDaDeer
Bez Inferno nie ma Hirosów? A które frakcje były od samego początku? :P
12 wrz - 11:14

Nerevar
Oczywistą oczywistością jest to, że Hirołsy tak naprawdę rozpoczęły się od trzeciej części i pierwsze dwie się nie liczą ;)
12 wrz - 11:16

Xernfaex
Szczerze preferuję styl i strategię gry Mrocznych (ileż można walić fireballami i wywołać do przodu tonę jednostek o,O) ... Jak Ubi troszeczkę stonuje kolorystykę z HV efekt może być niezły :D... Po wszechobecnych rushach w DoCu jakoś nie darzę Demonów wielką sympatią ;)
12 wrz - 11:38

Wellplay
Motyw czarodziejów bez solisty jak na razie: https://www.youtube.com/watch?v=tpmdVCrd298
12 wrz - 12:24
adam p
szkoda że krasnoludy przegrały, ale teraz musi wygrać loch :)
12 wrz - 13:26

Nicolai
@adam p: Źle wymawiasz słowo "Inferno" ;)
12 wrz - 13:39

Degraf
Ale nie ma żadnej faktycznej różnicy pomiędzy DLC a dodatkiem jak to, że jedno jest przez internet a drugie w pudełku :rolleyes: W H6 mieliśmy dwa "Adventure Packi" oraz "Expansion" gdzie oba były wydane tak w formie DLC jak i w formie pudełkowej.
12 wrz - 13:41

Degraf
Zatem jeżeli jest mowa "nie będzie krasnali w DLC" to znaczy, że nie będzie ich ani w DLC ani w dodatku (Addon), chyba że całkowicie zrezygnują z wydawnictwa internetowego (czyli nei będzie można dokupywać dodatków przez steama, Uplaya czy innych) co w obecnej sytuacji gier PC jest kompletnie niemożliwe do zaakceptowania.
12 wrz - 14:19

Nemomon
Ja także źle wymawiam wyraz "Inferno" i chciałbym, by w tym głosowaniu wygrał "Loch". Elfy... cóż, przeżyjemy i elfy. Może...

Trochę szkoda, iż Ubi daje nam wybór kogo powiesić, a komu ocalić życie. Lepiej byłoby w ogóle nie mówić, iż te frakcje się nie pojawią. Dzięki temu może by ich nie obiecywali (nikt nie miałby pretensji, że ich nie wydali), ale przynajmniej również by ich nie przekreślili. Na wszelki wypadek, gdyby jednak H7 sprzedało się dobrze.
12 wrz - 14:30

Nerevar
@Degraf - teoretycznie masz rację. W praktyce jednak i niektóre firmy potrafią używać rozróżnienia takiego, jak i wielu fanów (nazywając duże rozszerzenia dodatkami a mniejsze DLC - mimo, że oba można pobrać przez internet). Nie zmienia to faktu, że na dodanie przegranych frakcji specjalnie bym nie liczył (gra musiałaby sprzedać się rewelacyjnie by mieli wypuścić więcej niż 1 duży dodatek i w każdym dać nam nową frakcję).
12 wrz - 14:47

Marendin
Ten obraz z tematu jest cudowny, jak miasto będzie utrzymane w takim klimacie to wchodzę w to!
12 wrz - 14:52

Acid Dragon
Apropo obrazu - to coś tam w prawym górnym rogu ze skrzydłami... czyżby smok? :>
12 wrz - 14:54

Alamar
Czy jeszcze komuś niektóre fragmenty motywu Akademii przypominają poniższy utwór?

https://www.youtube.com/watch?v=HaokgWSWD2Q
12 wrz - 15:09

AmiDaDeer
"Choosen"? Serio?
12 wrz - 15:11

Acid Dragon
Jak poprawują, to podmianimy ;).
12 wrz - 19:46

Zehir-12
Myślę, że gdy nie zepsują tej części (bo zapowiada się po stokroć lepiej niż 6) to uważam, że stać ich będzie na wypuszczenie dodatku z dwiema rasami i tak bym postąpił na ich miejscu, no ale UbiSoft zawsze daje jedną ręką, a drugą odbiera xD

A po za tym Sanktuarium? No błagam...Była to oryginalna frakcja, ale ja to traktuję jako taką wstawkę. Nie potrzebne mi to miasto w h7. Już wolę krasnale. TAK! Nawet te monotonne z h5
12 wrz - 21:55

Zehir-12
Co do obrazka, to to takie drzewko na środku mogłoby być ekranem miasta :P Fajnie by wyglądało w 3D, ale to marzenie xD
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-22 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Heroes VII". Redakcja, kontakt