Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News
Twórcy, ze względu na głosy fanów, przedstawili również wizerunki i opisy pozostałych jednostek (których ogólny wygląd powinien być wszak wszystkim znany). Pamiętajmy, że - z wyjątkiem Drzewca - to nie są artworki Heroes VII - to jedynie ilustracje, które mają przedstawiać czym jest Tancerz Ostrzy (facet z dwoma mieczami), czy też Druid (elficki mag). Ostateczne artworki do faktycznej gry mogą (nawet znacznie) się różnić wyglądem.

Acid Dragon
Wasze komentarze (12)
19 wrz - 19:16

Zehir-12
Oczy wiście, że mogą się znacznie różnić. Szczególnie, że łowca to po prostu bohater z M&M X! xD A co do feniksa, to nie widzę specjalnego podobieństwa do magicznego ptaka, szczególnie, że z opisu wynika, że jego ulepszenie będzie złote! :D
19 wrz - 19:18

Alamar
Ciekawe, że spośród wszystkich grafik a nawet renderów jednorożca z HoMM5, twórcy HoMM7 wybrali tego samego co ja:

http://www.acidcave.net/tomb/sylvan_unicorn.jpg :P

...który po prostu jest wierzchowcem Łowcy z Sylwanu w HoMM5.
19 wrz - 20:42

Darkem
I znów zakochałem się w Feniksie... Może i ma zbyt duże łapska, ale skrzydła i "czub" przynoszą na myśl drugą część sagi. Piękny!
19 wrz - 21:05

Bluearga
Srebrny feniks... Ej chwilunia! Srebrne feniksy są w mojej powieści czyli.. Ubisoft spotykamy się w sądzie! Będziecie słono płacić za bezprawne wykorzystywanie moich srebrnych feniksów. I nikt wam nie uwierzy, że sami na to wpadliście, przecież feniksy normalnie są czerwone bo z ognia!
19 wrz - 23:31

rtx
Art druta to okładka takiej śmiesznej książeczki z jednostkami, którą dołączali do H5.
20 wrz - 07:27

Alamar
Druidka to grafika Oliviera Ledroita, który zaprojektował większość grafik koncepcyjnych Ashanu. O jego prace opierają się następnie grafiki koncepcyjne do poszczególnych gier MM Ubisoftu.
20 wrz - 11:34

Yogoort
i przez art z tancerzami ostrzy fury przegoniło balance ://
20 wrz - 22:19

Trith
>>i przez art z tancerzami ostrzy fury przegoniło balance ://
A myślałem, że jestem jedynym który obwinia ten art o tę zmianę w wynikach.
Przepis na wygraną: Pokaż napakowanego elfa blondyna z gołą klatą.
Toż to jest już fanserwis, ale czego się spodziewać, wszak mroczne elfy z H5.
20 wrz - 22:57

Darkem
Nie popadajmy w paranoję. Art, choć świetny i po prostu czadowy, nie zdołałby TAK znacząco zmienić wyniku. Owszem, sprawił, że "Tancerz Ostrzy" w końcu ma szansę trafić na listę "prawie lubianych" jednostek, gdyż dotychczas figurował na szczycie listy "O matko, co to? Ja nie chcę. Jiglypuff!". W końcu ma w sobie coś dzikiego i niebezpiecznego :).

Wciąż głosuję za Siłą Lasu!
21 wrz - 14:45

Matheo
Ubisoft jest mało kreatywny. Biorą pomysły skąd tylko się da. Wcześniej kilka zapożyczeń z Pieśni Lodu i Ognia a teraz Avatar?
21 wrz - 15:39

Alamar
Pocahontas ;)
21 wrz - 15:44

Degraf
Druidka mi się najbardziej podoba, pomimo trochę socrealistycznego smrodku :) Reszta taka sobie. W połączeniu z poprzednimi artami IMO to nie trzyma się sumarycznej kupy.
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-19 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Heroes VII". Redakcja, kontakt