Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Po cmentarzu włóczą się:
   Hobbicus
   Kuririn
   Mad Hatter
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News
Czas na elytę Akademii. W jej składzie znajdziemy nie tylko studentów, którzy właśnie zaliczają kolokwium, ale i kotka zwierzoludzia i ducha wymiaru magii.
 • Dżinnka i Dżinnka Katalizatorka - duchy, które zamieszkują wymiar magii, a przywoływane przez spragnionych wiedzy magów (z różnym skutkiem). Często związane z jakimś materialnym obiektem: klejnotem, pierścieniem, lampą, turbanem mistrza Astrala...
 • Rakszasa i Rakszasa Radża - zwierzoludzie powstali w roku 344 z połączenia kota i leniwych studentów, wykorzystujących magiczne kule nie do zdobywania wiedzy, a do przesyłania sobie obrazków elfek czy właśnie kotów. W zamian za sofę do drapania użyczają swej dzikości w obronie ciepłych siedlisk. Czarodzieje często chronią swe "futrzaki" magicznymi tatuażami lub obdarowują zaklętymi szablami. W najukochańsze "mruczki" są "wplatane" starożytne duchy powietrza, by mogły niszczyć meble (tudzież wrogów) jeszcze szybciej.
 • Uczeń i Student - leniwe bestie (niektórzy uważają ich jednak za ludzi), które mają jednak 1000 pomysłów na godzinę. Zamiast stawiać się na zajęcia jak wykładowcy - wchodząc po 100 stopniach schodów na szczyt wieży - wymyślili sobie latające dywany.
 • Alamar
  Wasze komentarze (10)
  21 lis - 18:53

  Eternal
  To miłe, że pokazali nam coś pozornie nowego. Znowu.
  21 lis - 18:58

  Eternal
  PS: I prosiłbym bez pomówień na temat mistrza Astrala, on dżinnów potrzebował tylko w armii;-) .
  21 lis - 18:59

  Bluearga
  Opisy jednostek miodne, rozumem, że to oficjalne, nie? :D
  21 lis - 19:19

  Kurek
  Nie wiem jak wy, ale ja jestem zadowolony. No może kabiry... ;)
  21 lis - 19:26

  Marian21
  Wspaniałe opisy,mogliby dodać jeszcze grafikę Ucznia/Studenta.
  21 lis - 19:48

  Warmonger
  "Katalizatorka"? Mam nadzieję, że to słowo będą musieli wymówić aktorzy podkładający głos w kampanii, przynajmniej trzy razy na każdy akapit.
  22 lis - 13:44

  Darkem
  Oby tylko nazwa "katalizator" nie trafił do polskiej wersji... A jeśli tak się stanie proszę o przemianowanie golema na terminatora, a Kabira na karabin :).
  22 lis - 15:57

  Viking
  A może po prostu niech ulepszenie się nazywa Dżin Medium? To tłumaczenie nie trzyma się sztywno oryginału, ale oddaje sens nazwy.
  23 lis - 11:20

  Aniel
  Skąd jest ostatni screen? Jeżeli tak ma wyglądać grafika, to ja szczerze mówiąc, wolałbym ładną rysunkową jak z artów grafikę 2D niż takie 3D...
  23 lis - 11:31

  Hayven
  To z M&MX
  Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
  © 2003-19 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
  Komnaty "Heroes VII". Redakcja, kontakt