Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News
Bohaterowie Magii Nekropolii są mistrzami tajnych sztuk nekromancji, skupiających się na rozkładzie ciała i dominacji umysłowej. Dzięki swym potężnym czarom, potrafią osłabić siłę woli swych przeciwników, zanim doprowadzą ich do grobów, a następnie zwerbują do swych armii.

Nekromanci z Domu Eterny są potężnymi magami, posługującymi się magią pierwotną, ciemności i wody, by przerazić, zranić, spowolnić czy unieruchomić swych wrogów, nim ożywią ich zwłoki i dołączą do swoich armii. Poza swoimi magicznymi zdolnościami, nekromanci są także zdolnymi dowódcami na polu bitwy, potrafiącymi zadać znaczne obrażenia za pomocą zdolności ofensywnych i jednostek wojennych.
Główne umiejętności: Nekromancja, Magia ciemności, Atak

Balsamiści są strażnikami równowagi. Jako wykształconych i pełnych pasji interesują ich zarówno martwi jak i żywi. Ci potężni magowie polegają na magii pierwotnej i ciemności, ale ich talenty nie są ograniczone tylko do magii, jako że znają dobrze zarówno ekonomię jak i dyplomację. Jednak gdy dochodzi do walk, nie warto ich nie doceniać: balsamiści także potrafią ożywiać umarłych, by walczyli po ich stronie.
Główne umiejętności: Nekromancja, Magia pierwotna, Cnoty

Archonci są władcami czasu i poznali sztuki nekromancji od samego Belketha, Anioła Śmierci. Nadal posługują się magią ciemności, a od czasu do czasu magią ognia, lecz przede wszystkim są uczonymi i studentami nieskończonego cyklu Życia i Śmierci stworzonego przez Ashę. Jako mniej fanatyczni członkowie Pajęczego Kultu, na polu bitwy walczą defensywnie i pokonują wrogów za pomocą swej nieskończonej cierpliwości.
Główne umiejętności: Nekromancja, Magia pierwotna, Obrona
Alamar
Wasze komentarze (8)
12 mar - 19:44

Douger
Porządne, nie przedobrzone projekty. Oby tak dalej.
12 mar - 20:52

Nicolai
Całkiem spoko Ci Nekromanci, nieprzesadzeni i fiolet + czerń lepiej do nich pasują niż toksyczna zieleń. Swoją drogą mi się wydaje czy wyszli bardzo podobni do Kleryków z Przystani?
12 mar - 22:37

TopFunny525
Nekropolia coraz bardziej mnie przekonuje do siebie. Oby więcej takich prac.
13 mar - 09:04

Yogoort
Dużo lepsze te projekty niż wojowników z łopatami do śniegu. Co prawda bardziej to przypomina patch do bohateró z Heroes6 niż coś nowego ale cały czas mam w pamięci ich słowa w których od początku się tłumaczyli, że nekropolia to frakcja ponadczasowa któa nie zmienia się za bardzo z upływem czasu. Niemniej jednak i tak mi się truposze podobają.
13 mar - 19:08
Szymtronix312
Wie ktoś może kiedy będą zaprezentowane w necie jednostki twierdzy ?
A jeżeli wiecie gdzie moge je zobaczyć to prosze o podanie strony:-)
Czekam na to od miesieńcy.
13 mar - 19:49

AmiDaDeer
Jeszcze ich nie zaprezentowano z tego co mi wiadomo.
13 mar - 22:41

Acid Dragon
Prawdopodobnie zostaną ujawnione pod koniec miesiąca. Uczestnicy paryskiego M&M Day mieli okazję zapoznać się z nimi dzisiaj.
16 mar - 23:25

Szaman
@Douger
Nie przedobrzone? Jak dla mnie to kopiuj/wklej z VI nic nowego...
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Heroes VII". Redakcja, kontakt