Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News
Jak donosi oficjalny blog Heroes 7 pierwsza część Zaginionych opowieści z Axeothu pt. Jedność powinna trafić do nas... w lutym (zapewne 29. lutego :P). Pierwotnie ta kampania miała się ukazać pod koniec tego roku... ale widocznie coś nie wypaliło. Zawartość tego DLC ma być w pełni darmowa, zaś poniżej możecie przeczytać krótki wstęp fabularny. Więcej informacji znajdziecie w artykule o Zaginionych Opowieściach oraz w wywiadzie z Terrym Rayem.

Jedność jest pierwszą kampanią Zapomnianych opowieści, która rozgrywa się po Rozliczeniu - kataklizmie, który zniszczył świat Enroth, zmuszając niezliczonych ocalałych do przejścia przez tajemnicze portal do nowego, wspaniałego i niezbadanego świata.
Rozliczenie nie tylko pchnęło w objęcia chaosu cywilizację, ale także nauki nad magią. Wiele ze starych bibliotek magicznych zostało zniszczonych, nim udało się ocalić ich zawartość. Wielu czarodziei, którzy próbowali ocalić zbyt dużo ksiąg, zginęło z powodu braku czasu. Niezliczone pokłady wiedzy zostały stracone.
Zorganizowane próby zebrania i odtworzenia utraconych czarów z pamięci tych magów, którzy przeżyli, spotykają się z oporem. Niewielu czarodziei chce użyczyć dla tej sprawy swych cennych ksiąg czarów, tak więc sam proces jest powolny i trudny. Zbyt wolny dla Ginewry Seymour, która rozpoczęła odyseję przez Złamane Wyspy, by stworzyć nową filozofię magii: Teorię Jedności.

Alamar
Wasze komentarze (7)
22 gru - 18:42

Alamar
PS
Twórcy życzą graczom... właściwie sam nie wiem co oni tam napisali tym "poprawnie politycznie" sformułowaniem :P, ale powrócą dopiero w styczniu.
22 gru - 20:45

Andruids
"Udanych obchodów końca roku". Zgrabne, ale fakt, sterylne i mdłe : p
23 gru - 00:07

Nicolai
Poprawność polityczna zawsze na propsie...
23 gru - 00:25

Szaman
Bo w końcu napisanie "Boże Narodzenie". Może obrazić Muzułmanów, Świadków Jehowych, Ateistów, Eskimosów, Kaliego od Wa-Himów, Gessler i Krystynę z gazowni.
To teraz pobawię się w poprawność polityczną i powiem że "obchody nowego roku" obrażają mnie xD What now Ubi? xD
23 gru - 03:17

Kurek
"End of the year celebrations"
XD
23 gru - 20:20
Wiwern
Ubisoft to takie śmieszkowe korpo, że nawet nie potrafi nazywać świąt. Ja wiem, że to Francja, ale znajmy umiar w poprawności politycznej. No ale nie będę się nad nimi znęcał, bo dają darmowy patch. Do Axeoth mam sentymencik, więc doceniam ich ruch.
25 gru - 16:36

Wolfheart
Kolejne Złamane Wyspy, ehh.
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Heroes VII". Redakcja, kontakt