Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News
23.II.2023link


Jak informują Gry-OnLine ukazała się nowa wersja fanowskiego moda Heroes 7,5 wprowadzającego do gry trzy nowe frakcje (Świątynia, Inferno i autorskie Xel). Oprócz tego oferuje on wiele poprawek i usprawnień, a wersja 1.2.9 jest o tyle przełomowa, że integruje frakcje do jednego instalatora. Po więcej informacji zapraszamy na stronę twórców. Modyfikację w najnowszej wersji można pobrać z zasobów portalu Gry-Online:


Nicolai
Wasze komentarze (13)
23 lut - 16:08

Crazy-AK47
Niby fajnie, ale jakoś ich koncepcja za bardzo kłóci mi się z światem.
I tak jestem świadomy, że uzyskanie modeli z Heroes 6 jest trudne, nawet autorzy moda powiedzieli że jeszcze nie mają dostępu do jednostek Świątyni/Sanktuarium
23 lut - 16:56

Nicolai
Wcale nie jest trudne. Nawet kiedyś popełniłem o tym artykuł:
http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=42396
Jedyne czego nam brakuje to animacje, ale to i tak już bardzo dużo. Swego czasu Kurek korzystając z ww. robił moda, który miał przywrócić frakcje z H6.

A co do reszty to tak. Zgadzam się, że ich koncept średnio pasuje i bardzo żałuję, że grotowy mod nie wypalił, bo jego idea dużo bardziej do mnie przemawiała.
24 lut - 08:36

Vexes
Fajnie, że mod rozwija się coraz bardziej, życzę im jak najlepiej. Jednak strasznie żałuję, że poszło to w tę stronę, taki trochę zlepek pomysłów bez konkretnej wizji. Są tam rzeczy dobre, może nawet świetne, ale też takie co pasują jak pięść do nosa np. Spójności z wizją twórców. Naprawdę żałuję, że nie wzięto pod uwagę moich zaleceń by pokierować to w jakąś sensowną stronę bo mógłby to być fajny fanowski dodatek. I na pewno mod ten ma swoich zwolenników, ale jak dla mnie to burzy on (lubianą bądź nie ale jednak) spójność przedstawionej wizji.
A tak na marginesie był plan stworzenia kampanii fabularnych w myśl opowieści kolejnych członków rady Ivana dla Inferno i Tower czy jak się ta zimowa frakcja obecnie nazywa. Ba nawet napisałem scenariusz do kampanii Inferno i pierwsze rozmowy odnośnie map były, ale jak wszystko wtedy zostawiano niedokończone A potem zrezygnowałem i raczej nic z tym więcej nie robiono, szkoda.
24 lut - 11:06

anonim1233
Szkoda, że nie mam dodatku a on jest wymagany.
24 lut - 11:08

anonim1233
W sumie to mogłaby być możliwość wyłączenia tej autorskiej frakcji.
25 lut - 08:55

Górski Krasnolud
Potencjał modyfikacji został już zduszony w zarodku przez samych twórców. Z początkowo fajnego zamysłu dodania nowych frakcji zrobił się z tego totalny misz masz najrozniejszych pomysłów, bez ładu i składu, przez co do całości nie potrafię podejść poważnie.
25 lut - 15:55

Nicolai
No to co? Wskrzeszamy mod Kurka?
25 lut - 16:28

anonim1233
Czytając tutaj komentarze trochę się zniechęchciłem do tego moda. Jeśli ta nowa zawartość kłóci się z resztą gry to to nie dla mnie.
25 lut - 20:28

Crazy-AK47
Tak swoją drogą, czy dałoby radę zaimportować modele/animacje z Heroes 5 do Heroes 7?
Chciałbym wiedzieć, jakby to estetycznie wyglądało, bo w Heroes Online pomimo mieszania assetów, estetycznie wyglądało dobrze.
25 lut - 23:47

Kammer
Kiedyś się tym zajmowaliśmy na forum. Jeżeli dobrze pamiętam, to kości wychodziły zupełnie dziwacznie i nie szło wyciągnąć animacji.
26 lut - 09:09

flapdzak
Teoretycznie można też podpiąć kości pod modele z Heroes 5 - tym samym animacje z 7 będą działać. Jednak dla większości jednostek mógłby być problem ze znalezieniem pasujących odpowiedników, bo pozornie podobne jednostki mogą się w połączeniu bardzo rozkrzaczać.
2 mar - 17:59

ShEv441
chyba o porażce H7 świadczy, że na nawet nie można za bardzo odszukać na yt jakiegoś gameplayu z tego dodatku. Jest tutaj ktoś jakimiś mniejszym czy większym stremerem i zrobiłby jakieś omówienie/pokazanie / gameplay z tego dodatku . nowych miast i omówił zminay? Sam mam tylko podstawkę H7, ale tak mnie ta gra rozczarowała, że nawet nie chce mi się jej instalować od 5 lat. Może po zobaczeniu takiego materiału bym zmienił zdanie. Pozdrawiam
5 mar - 12:19

Crazy-AK47
Pokazywanie Heroes 7 nawet z dodatkiem to katorga, bo jakaś połowa umiejętności jednostek nie działa jak należy. Trzeba zainstalować łatki społecznościowe, aby doprowadzić grę to stanu przynajmniej grywalnego. Jeśli chodzi o fabułę, to mam gdzieś screenshoty z dialogami z Heroes 6, Heroes 7, M&M X oraz Heroes Online (ale tylko dla Przystani, Nekropolii nie udało mi się zdobyć)
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-23 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Heroes VII". Redakcja, kontakt