Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Po cmentarzu włóczą się:
   Hobbicus
   Kastore
   Kuririn
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News
29.VIII.2014link

Startujemy! Zapowiedź Might & Magic Heroes VII miała miejsce dwa tygodnie temu i uznaliśmy, że już teraz fanom przydadzą się oddzielne komnaty, w których zamieszczać będziemy stopniowo ujawniane informacje. Znajdziecie tu w chwili pisania tego niusa stronę "O Grze" zawierającą podsumowanie najważniejszych informacji w formie FAQ, Jednostki - na razie z Przystani i Akademii, opublikowaną wczoraj pierwszą część Historii stojącej za fabułą gry oraz Galerię.


Acid Dragon
Wasze komentarze (8)
29 sie - 19:00

Rademenes777
Hmmmm Odnosi do Heroes1 :p
29 sie - 19:03

Xesasi
zgłaszam ten sam problem :D
29 sie - 19:03

Dark Dragon
Fixed ;)
29 sie - 19:03

Alamar
Ktoś zapomniał odsłonić dział jak trzeba. :P
29 sie - 19:26

Acid Dragon
Alamar nie przepuści żadnej okazji, żeby mi wrzucić :P
29 sie - 20:59

Aayren
Wielki plusik dla autora opisów jednostek. Na wesoło :)
30 sie - 14:09

Nemomon
Opisy jednostek całkiem ciekawe ;).

Pojawiło się jednakże kilka błędów. W przystani przy opisie Seraphina jest napisane: "Widocznie w Księstwa Wilka", a winno było raczej być napisane: "Widocznie w Księstwie Wilka".

To zdanie: "Sterydy ukradzione orkom z Wysp Pao okazały się działać również na ludzi, ponieważ zbroja z kuźni jest lepsza niż gnaty z jaguara i obsydian z wulkanu to ten ludek liczy się jako czempion." także prosi się o wymianę przecinka na średnik, moim zdaniem :).

Z kolei to zdanie z Akademii (Golem) również wymaga drobnego przemyślenia: "Trochę więcej świecidełek, jeśli sprawią, że golem będzie odporny na magię to podstawowy skład Akademii, będzie nie do ruszenia zaklęciami.". ;)
30 sie - 15:41

Acid Dragon
W istocie, teksty jeszcze pewnie przejdą korektę. Dzięki za wskazania.
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-19 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Heroes VII". Redakcja, kontakt