Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News
Nadszedł koniec głosowania na armię Sylvanu. Wygrała opcja... a któż to wie? Wynik jednoznacznie wskazuje na zwycięstwo Furii Sylanny (43%), aczkolwiek jest wielce prawdopodobne, że jest on bardzo zawyżony "fałszywymi" głosami, które zostaną odsiane. Prawdziwe wyniki poznamy 30 września. Dodajmy, że Kwasowa Grota wybrała inaczej - Równowagę Ziemi.

Opublikowano także trzecią część Opowieści o Wojnie Dziesięcioletniej. Tym razem przeczytać możemy o początku faktycznej wojny pomiędzy księstwami Świętego Imperium. Przetłumaczony tekst znajdziecie w naszych komnatach Heroes VII, klikając poniżej:

Acid Dragon
Wasze komentarze (9)
26 wrz - 07:07

Bychu
Ciekawe dlaczego AC wybrało inaczej... :P
26 wrz - 09:04

Yogoort
bo tez głosowaliśmy fałszywymi głosami ;)))) a tak serio to mam ogromną nadzieję, że wygra BALANCE oficjalnie ..... albo że opcje różnych trybów dla danej rasy wejdzie w dodatku jakimś
26 wrz - 09:05
Wiwern
Jestem zadowolony z wyników. ;P
26 wrz - 10:27

Warmonger
Wygrała moja opcja, to wola opatrzności.
26 wrz - 10:48

Darkem
Pozostało nam tylko czekać na oficjalne - przesiane - wyniki.
26 wrz - 13:16

Kurek
Cieszę się! Niech raduje się Ashan.
27 wrz - 10:34
adam p
ktoś wie chociaż jak będą wyglądać jednostki nekropoli i twierdzy?
27 wrz - 11:26

Acid Dragon
Niewiele, ale w Twierdzy możemy się spodziewać centaurów i cyklopów. Konkretne nazwy i wyglądy nie zostały jeszcze ogłoszone.
27 wrz - 12:14

Alamar
Możesz zawsze rzucić okiem (tylko najpierw je wyjmij :P) na karty DoC-a. Na pewno któraś grafika (jeśli nie więcej) stamtąd zostanie wykorzystana, zapewne z drobnymi zmianami.
Szkielet i Ork z widoczny na jednej z prezentacji z Gamescomu (obrazka w tej chwili nie mogę znaleźć), to grafiki kart Żołnierza Jadu (Nekropolia) i Siłacz z Sahaaru (Twierdza).
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-19 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Heroes VII". Redakcja, kontakt